Дата та час проведення: 16 лютого (11:00-14:30) і 17 лютого (14:00-17:30) 2021 року

Місце проведення: онлайн

Міжнародний онлайн-семінар відбудеться для того, щоб обговорити європейські практики та стандарти боротьби з дезінформацією і поділитися досвідом з українськими партнерами.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/BHfFZ6Gu9wVh8pta9  до 14 лютого включно.

Міжнародні експерти представлять приклади підходів на рівні державної політики, законодавства та стратегій  протидії дезінформації у традиційних та нових медіа. Експерти представлять стратегічний підхід ЄС, стандарти Ради Європи та підходи європейських країн до боротьби з дезінформацією. Також представники онлайн платформ, громадянського суспільства, суспільного мовлення та урядів представлять свої практики боротьби з дезінформацією.

Захід організовує проєкт «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України. Розробка всебічного та ґрунтовного підходу до протидії дезінформації  в Україні з урахуванням стандартів Ради Європи та досвіду країн ЄС залишається нагальним питанням.

Запрошуємо до участі представників медіа, громадянського суспільства, державних органів та навчальних закладів.

Учасники та учасниці:

• Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики;
  • Матті Маасікас, Голова Представництва Євросоюзу в Україні (tbc);
  • Тарас Шевченко, заступник міністра культури та інформаційної політики;
  • Олена Литвиненко, в. о. Голови Офісу Ради Європи в Україні;
  • Кріштіна Розгоній, консультантка Ради Європи (Австрія/Угорщина);
  • Тарлах МакГонагл, старший науковий співробітник/викладач Інституту інформаційного права (IViR), юридичного факультету Амстердамського університету;
  • Уршка Умек, Голова медійного відділу Департаменту інформаційного суспільства, Рада Європи.

Захід відбуватиметься в онлайн-форматі з синхронним перекладом на англійську/українську мову.

Джерело: https://www.facebook.com/events/261878078650969/