Тель-Авівський університет (TAU) створив надзвичайний фонд для підтримки студентів-дослідників з України.  TAU пропонує прийняти до 20 студентів-дослідників з українських університетів з усіх дисциплін протягом повного семестру в TAU.  Під час перебування в TAU одержувачі стипендій матимуть можливість продовжити свої дослідження через співпрацю з провідними вченими та вченими TAU.

Опис програми

Програма розрахована на аспірантів, аспірантів та студентів магістратури та магістра, які зараз навчаються в університетах України з будь-якої дисципліни.

- Щоб подати заявку, студенти мають бути громадянами України.
- Студенти повинні вміти ефективно спілкуватися англійською.
- Одержувачам стипендії буде запропоновано прийти до TAU незабаром після повідомлення про прийняття та залишитися там до шести місяців.
- Університет підбере кожного одержувача стипендії з викладачем TAU, який буде служити наставником студента під час навчання в TAU.
- Стипендія покриває повне навчання.

Будь ласка, надішліть наступний матеріал пані Міхал Ліндер на адресу TAU International - [email protected]

1-сторінкова заява (до 500 слів) з описом дослідження.
Рекомендаційний лист від консультанта.
Документ, що підтверджує активний статус рідного університету в Україні.

Дедлайн:
Заявки розглядатимуться на постійній основі негайно та до подальшого повідомлення.

Джерело: