У Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулося нагородження студентів міста Харкова з нагоди Міжнародного дня студентів. У заході взяли участь керівники закладів вищої освіти, студентське самоврядування навчальних закладів, серед яких і представники Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з проректором Сергієм Бортником.
За підтримки декана факультету № 6 Оксани Брусакової студентство факультету № 6 ХНУВС представляли: голова студентської ради Юля Слободянюк і голова студентської ради гуртожитку Наталія Василенко. Студентки університету отримали Подяки від Харківського міського голови Ігоря Терехова за активну громадську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності студентської спільноти, формування інтелектуального потенціалу України та з нагоди Міжнародного дня студентів.