До Міжнародного дня захисту дітей працівники відділу соціально-гуманітарної роботи, актив курсантсько-студенського самоврядування факультетів №№1, 4, 6 і Сумської філії ХНУВС зустрілися з хлопцями та дівчатами підшефних закладів. Вони завітали до Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради і закладу дошкільної освіти № 17 Кам’янець-Подільської міської ради «Світлячок».

Курсанти та студенти спільно з дошкільнятами і школярами провели майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, декоративних аплікацій, виробів із пластиліну, а також виховні години на теми: «Хай буде щасливе дитинство моє», «Місія честі, любові, добра», «Чарівна країна дитинства».

Наприкінці заходів молодь провела святкові розважально-ігрові програми «Веселі старти». Всі учасники отримали солодощі та канцелярське приладдя тощо.

#Дружняпідтримка