Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ - провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл та студентка 2 курсу секретар Студентської ради при Сумській ОДА Анна Мартиненко - взяли участь у зустрічі, організованій Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації за ініціативи молодіжної організації «Пласт – національна скаутська організація України».

Спікери презентували учасникам конференції заходи, які будуть проводитися упродовж 2021 року для молоді закладів освіти за пріоритетами молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, як в онлайн-, так і офлайн-форматах.

Під час конференції учасники переглянули презентацію про діяльність молодіжної організації та ознайомилися з її програмами та формами роботи.

Сумська філія ХНУВС