Для військовослужбовців 47-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України пройшов навчальний тренінг із контраварійного керування в умовах воєнного стану. Заняття провели сертифіковані тренери, старші викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ – Володимир Євтушок, Михайло Іншеков, Руслан Кушніренко, інструктор кафедри Микола Чмих спільно зі Школою водійської майстерності «М-СПОРТ». Навчання проводилися на ділянках дороги з твердим покриттям. Військові набули навичок швидкого та безпечного керування в умовах ведення бойових дій на різних видах транспортних засобів.
Навчальна програма була розроблена науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки з урахуванням досвіду керування транспортними засобами в зоні бойових дій.