В межах проведення занять із дисципліни «Тактико-спеціальна підготовка» викладачами кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 доцентом кафедри Ігорем Власенком, доцентом кафедри Тихоном Шевченко, старшим викладачем Олександром Скляром та викладачем Анною Циркулєнко разом із курсантами відпрацьовуються службові завдання із залученням розрахунку БПЛА. Під час заняття моделюються ситуативні завдання, максимально наближені до реальних умов несення служби. Відпрацьовуються навчальні питання з оцінки обстановки, тактики комунікації, застосування заходів примусу. Особлива увага приділяєтеся організації та плануванню, проведенню інструктажів, використанню засобів зв’язку. Курсанти вчаться ставити завдання розрахункам БПЛА під час несення служби, вивчають особливості роботи командира підрозділу, отримують критично необхідні навички для успішного виконання завдань в умовах воєнного стану.