Перший проректор, підполковник поліції Віктор Василенко, декан факультету № 2, капітан поліції Василь Кікінчук, професорка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1, майор поліції Влада Гусєва, викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4, старший лейтенант поліції Вадим Мальцев, завідувач відділення навчально-методичного забезпечення інституту післядипломної освіти, капітан поліції Олег Заковоротній та доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3, підполковник поліції Владислав Колісніченко працюють у підрозділах Головних управлінь Національної поліції в Донецькій та Херсонській областях. Зі зброєю в руках вони захищають права та свободи громадян, територіальну цілісність нашої держави. Разом із колегами документують воєнні злочини, несуть службу на блокпостах тощо. Кожен із них гідно виконує свій обов'язок і робить усе, щоб пришвидшити перемогу України.