У Харківському національному університеті внутрішніх справ для ад’юнктів першого року навчання відбулося перше (вступне) семінарське заняття з дисципліни «Філософія права» на тему «Вступне заняття, знайомство із молодими науковцями». Семінар провів заслужений юрист України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка.

Ад’юнктам відділу організації освітньо-наукової підготовки були доведені основні положення дисципліни, методи та способи застосування «технології права» на практиці.

Олександр Маркович познайомився з кожним ад'юнктом, їх діяльністю у відділах поліції. Він звернув увагу на ключову роль майбутніх молодих науковців, яку вони повинні відігравати в житті університету. Академік розповів, яка має бути наукова діяльність і, завдяки чому повинен забезпечуватися розвиток наукового потенціалу в університеті.

Практичне заняття відбувалось після Дня юриста, академік Олександр Бандурка пояснив його значення та історичні аспекти.