У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь ректор вишу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректори Сергій Бортний, Михайло Бурдін, Леонід Могілевський, Анатолій Клочко, декани факультетів, керівники структурних підрозділів, курсанти, студенти, ад’юнкти та аспіранти університету. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв, які віддали свої життя заради миру на землі, та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

«За часи незалежності України героїзм, мужність та вірність Присязі наші воїни-інтернаціоналісти виявили під час виконання військового обов’язку на території понад двадцяти держав. Ризикуючи своїм життям вони забезпечували в тих країнах мир, спокій і стабільність, були прикладом гідності, надійності та честі, піднімаючи авторитет нашої держави як країни-миротворця.

Сьогодні ми захищаємо нашу державу від агресора на сході України. 50 працівників університету брали участь в операції об’єднаних сил та отримали статус учасників бойових дій. Кожен учасник локальних війн, кожен ветеран повинен відчувати нашу повагу й піклування. Любіть свою Батьківщину, захищайте свій народ і свою рідну землю!», – звертаючись до присутніх наголосив Валерій Сокуренко.

Про мужність, витримку та відвагу українських воїнів під час війни в Афганістані розповів учасник бойових дій в Республіці Афганістан, викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Геннадій Горпинич.

Завершився захід урочистим маршем курсантів вишу.