Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у вебінарі від Регіонального представництва КМЄС у Харкові на тему «Міжнародна співпраця у боротьбі з корупцією». Вебінар був проведений англійською мовою з послідовним перекладом на українську. Головними спікерами заходу виступили старший радник КМЄС із питань боротьби з корупцією Джозеф Гулай та радник КМЄС із питань боротьби з корупцією Адріан Бану.

Під час заходу спікери розповіли про параметри, які є важливим для виявлення та запобігання корупції, причини зростання  корупції за останні десятиліття, практики співпраці на міжнародному рівні, висвітлили існуючі міжнародні інститути, договори та конвенції у сфері боротьби із корупційними проявами.

Наприкінці вебінару учасники активно дискутували щодо глобальних перспектив та діючих механізмів боротьби з корупцією.