Викладач кафедри соціології та психології факультету № 6, аспірантка Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Мохорєва у межах програми підвищення кваліфікації провела онлайн-зустріч із працівниками Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань. Вона ознайомила учасників з особливостями проведення психологічного консультування в умовах системи кримінально-виконавчої служби. Під час зустрічі було розглянуто наступні питання: особливості консультативного процесу осіб, що перебувають на профілактичному обліку як схильні до втечі, до суїциду та ауто агресивної поведінки, нападу на адміністрацію й інших категорій засуджених, які потребують підвищеного контролю з боку адміністрації; гендерна специфіка консультативної бесіди із засудженими.

Учасникам зустрічі було надано методичні рекомендації щодо профілактики правопорушень засуджених під час відбування покарання, розглянуто базові принципи організації діалогу з клієнтом та техніки, які використовуються під час консультації.