Між Харківським національним університетом внутрішніх справ і Кам'янець-Подільським територіальним центром соціального обслуговування «Турбота» підписано договір про співпрацю. Ректор університету, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та директорка центру Алла Харкова обговорили шляхи подальшої співпраці у галузі освіти і національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання здобувачів вищої освіти. Договір також передбачає проведення сумісних правопросвітніх та правовиховних заходів, надання допомоги ветеранам війни, їх сім’ям, впровадження спільних програм щодо соціалізації військовослужбовців, які цього потребують. Зокрема, йшлося про діяльність Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС, де учасники бойових дій можуть пройти навчання, покращити чи поновити навички водіння. Проєкт «Автошкола для осіб з інвалідністю» реалізується МВС України у межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Кожен українець має бути соціально адаптованим й не залишатися на самоті зі своїми проблемами.

Ректор університету Валерій Сокуренко також окреслив пріоритетні напрями діяльності вишу, спрямовані на підготовку всебічно розвиненої молоді, справжніх патріотів держави, готових самовіддано захищати рідну землю від ворога та сумлінно нести службу в лавах Національної поліції.