Діяльність Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС під час робочої зустрічі обговорили її керівник Олександр Марунчак і голова ГО «Кам’янець-Подільське міськрайонне товариство інвалідів» Тамара Герасимова.

Він детально розповів про особливості навчання в Автошколі, основні принципи проведення теоретичних і практичних занять. Слухачі Автошколи вчаться керувати транспортним засобом категорії «В», а також мають можливість перенавчитися керувати автомобілем із ручним керуванням. Олександр Марунчак також розповів про співпрацю з територіальними громадами. Він зазначив, що в деяких з них під час формування місцевого бюджету спеціально передбачаються кошти для навчання учасників бойових дій, які отримали поранення.

Проєкт «Автошколи для осіб з інвалідністю» реалізований МВС України в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.

Надіслати заявку для проходження навчання в «Автошколі для осіб з інвалідністю» ХНУВС можна електронною поштою: [email protected]