Старший викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Олександр Олішевський провів зустріч з учнями випускних класів Харківського ліцею № 107. Під час зустрічі Олександр Олішевський розповів про важливість правових знань у житті кожного громадянина України та провів з учнями ліцею правоосвітню лекцію на тему «Поняття, правові підстави і межі необхідної оборони». Олександр Олішевський розповів про широкі можливості отримання  правової освіти в Харківському національному університеті внутрішніх справ, надав детальну інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка курсантів і студентів, про особливості навчання у вищих закладах освіти МВС України зі специфічними умовами навчання, строки та особливості проведення вступної кампанії в ХНУВС у 2022 р.. Бажаючим вступити до університету у 2022  р. було роз’яснено порядок реєстрації та особливості заповнення онлайн анкет та звернено увагу на перелік необхідних документів для вступу до вишу.