До річниці початку широкомасштабної збройної агресії РФ проти України для курсантів факультетів №1 і №4 ХНУВС, які найбільше потребують батьківської підтримки та турботи, – курсанти, які втратили рідних у війні, проведено зустріч із членом секретаріату Духовної ради міста Кам’янець-Подільський військовим капеланом Тарасом Банасом та капеланом правоохоронної системи, священником Олександром Вершигорою. Капелани розповіли про інститут військового капеланства, про поліцейське капеланство, яке тільки починає розвиватися в окремих областях України. Головне завдання священнослужителів – стабілізувати емоційний стан бійців і поліцейських, допомогти у стресових ситуаціях молитвою та порадою, подбати у вирішенні проблем.
Вони побажали молоді міцного здоров’я та відмінного навчання, бути гідними нащадками героїчного українського народу. Курсанти отримали у подарунок «Біблію для молоді», в перекладі професора Івана Огієнка, та кишенькові молитовники.
Захід організовано та проведено відділом соціально-гуманітарної роботи.