За участі керівництва факультету № 4 пройшли загальні збори курсантів першого курсу. Під час заходу було підбито підсумки навчання та успішності курсантів. Заступник декана з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко підкреслив, що головним завданням курсантів є навчання, оволодіння професійними знаннями, необхідними для служби в Національній поліції. Наполегливість, відповідальність, старанність, дотримання дисципліни та правил внутрішнього розпорядку є визначальними для кожного курсанта. Курсантам, які мають незадовільні оцінки, було зроблено зауваження та наголошено на їх виправлення. Окрему увагу було приділено курсантам, які мають зразкову поведінку, успіхи у навчанні та спорті, сумлінно ставляться до виконання службових обов’язків та беруть активну участь у життєдіяльності факультету.