Доцентом кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Анастасією Байбак проведено зустріч з курсантами навчальної групи 101 факультету № 3, кураторкою якої вона є. Обговорювалися актуальні питання, пов’язані з організацією освітнього процесу: формат навчання, розклад занять, навчальні предмети та їх кількість, визначено пріоритетні напрями кураторської роботи щодо організації дозвілля курсантів, умов проживання, побуту тощо.

Кураторка наголосила на сумлінному навчанні, дотриманні дисципліни, відповідальності за свої вчинки, розвитку і саморозвитку особистості, а також акцентувала увагу на правилах поведінки в соціальних мережах.

Проведено було також бесіду на тему: «Насильство живе внаслідок ізоляції і тиші. Як протистояти насильству та тавруванню постраждалих від нього».