Фахівцем відділу соціально-гуманітарної роботи Андрієм Прохоровим спільно з куратором групи доцентом кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Мариною Петченко для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціалізацію «Облік та оподаткування», проведено відеолекторій, присвячений пам’яті видатного економіста неоліберального напряму Людвіга фон Мізеса (1881–1973).

Підготовлене слайдшоу дозволило відстежити віхи біографії оригінального економіста та суспільнознавця, який народився у Львові, але відомий як австрійський або американський вчений. Паралельно із тим для курсантів було озвучено його головні твори та ідеї. Серед останніх – блискуче доведений зв’язок ринкової економіки та політичних свобод, розроблене вчення про ефективність людської діяльності (праксеологія), методичний індивідуалізм тощо.

Такі заходи мають на меті відкрити широкий і цікавий світ знання для першокурсників, навчити їх з користю проводити вільний від занять час.