Під час спілкування професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор філософських наук, професор Володимир Шаповал обговорив зі студентами низку питань: що таке справжній патріотизм, любов до своєї країни, до духовних й культурних цінностей. Володимир Миколайович нагадав історичне та культурне минуле країни, яке демонструє нескореність та незалежність українського народу. Він зазначив, що захист України – це спільний обов'язок громадян, особливо сьогодні, коли в Україні йде війна, кожен свідомий українець повинен бути готовим боронити територіальну цілісність рідної держави. Хлопці та дівчата наводили приклади героїчних вчинків військових і правоохоронців, які зі зброєю в руках захищають нашу державу, віддаючи за неї життя.