Для представників постійного та перемінного особового складу ХНУВС, а також слухачів курсів спеціалізації поліцейських офіцерів громад проведено інструктивно-профілактичні заняття за участі працівників Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції. Заходи були організовані відділом соціально-гуманітарної роботи університету.

Представники відділу зв’язків із громадськістю – старша інструкторка, капітан поліції Ірина Проценко та інструктор, капітан поліції Володимир Герасимчук ознайомили з останніми змінами у правилах дорожнього руху (ПДР). Зокрема, вони наголосили на необхідності вмикати під час руху на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами денні ходові вогні, неприпустимості перевищення швидкості, самовільного залишення місця дорожньо-транспортної пригоди, вимогах щодо порядку користування засобами зв’язку за кермом. Ірина Проценко і Володимир Герасимчук також роз’яснили особливості виконання ПДР пішоходами та велосипедистами, вимоги до перевезення дітей, роботу камер спостереження, рух на дорозі під час складних погодних умов тощо.

Під час заняття були продемонстровані відеоматеріали.