Cтарший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, капітан поліції Олександр Скляр спільно з курсантами ТСП «ЩИТ» ХНУВС взяли участь у проведенні у Хмельницькій області другого етапу гри «Сокіл» («Джура»). Під час заходів здобувачі освіти допомагали забезпечити охорону табірного збору і сприяли дотриманню таборівцями режиму безпеки. Наприкінці зустрічі Олександр Скляр розповів про можливості, які мають курсанти та студенти університету щодо реалізації своїх здібностей у науковій, творчій і спортивній діяльності, а також про переваги отримання вищої освіти у ХНУВС та перспективи подальшого працевлаштування.