Куратори з виховання відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ провели для здобувачів вищої освіти факультетів №№ 1-4 бесіду з обговорення Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку як частини сектору безпеки і оборони України на 2023-2027 роки, схваленого Президентом України 11 травня 2023 року.

Для майбутніх офіцерів поліції важливо розуміти загальні тенденції реформування правоохоронної галузі та конкретні напрями цього процесу. Саме від їхньої активної участі значною мірою залежатимуть важливі зміни, передбачені цим документом. Молоді поліцейські мають опановувати нові знання і європейські стандарти служби, розумітися у подальшій цифровізації, кроках із мінімізації корупційних ризиків, бути компетентними у межах своїх повноважень.