Представники курсантсько-студентського Парламенту Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Бабич та Юлія Слободянюк представили самоврядування вишу на «Юридичному форумі органів студентського самоврядування», організованого громадською спілкою «Українська студентська ліга» у м. Києві.
У форумі взяли участь близько 50 різних студентських самоврядувань закладів вищої освіти України. Учасники ознайомились зі структурою та юридичною основою діяльності органів студентського самоврядування, спробували побудувати ідеальний орган на прикладі існуючих державних органів управління. Окрім цього, форум став платформою для обміну досвідом роботи та організації діяльності органу студентського самоврядування.
Учасники заходу отримали сертифікати за сприяння розвитку студентського руху та молодіжної спільноти України.