Для студентів факультету № 6 ХНУВС старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології Юлія Митрофанова та старші слідчі слідчого відділення відділу поліції №3 Харківського районного управління поліції №1 ГУНП в Харківській області Дмитро Шмадченко та Ольга Сусла провели бінарне заняття. Слідчі розповіли здобувачам вищої освіти про роботу в поліції та поділилися власним досвідом, розібрали практичні ситуації з подальшими діями слідчого. Ольга Сусла наголосила на старанному вивченні дисципліни та навчанні в університеті для майбутньої діяльності в практичних підрозділах.
Здобувачі освіти ставили багато запитань, на які отримали відповіді з прикладами з особистої практики, що ще більше викликало інтерес у учасників заняття.