Регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Марина Єжкун та старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Андрій Сядристий провели бінарне заняття для студентів-правоохоронців 2 курсу з дисципліни «Забезпечення прав людини в правоохоронній діяльності». Тема заняття – «Уповноважений Верховної Ради України з прав людини: повноваження та сфери діяльності».

Під час заходу були висвітлені питання щодо правового статусу Уповноваженого, його повноважень, порядку здійснення парламентського контролю за дотриманням конституційних прав і свобод людини, громадянина, а також щодо діяльності регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області.