Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Вікторія Филипська разом із оперуповноваженим СКП Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області старшим лейтенантом поліції Михайлом Шкільним та з оперуповноваженим СРЗПВ ВКП Миргородського РВП ГУНП у Полтавській області старшим лейтенантом поліції Владиславом Іващенком провели бінарне заняття з групою 1 курсу факультету № 3 із дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за темою «Допит підозрюваного, потерпілих на місці скоєння правопорушення».

Михайло Шкільний розповів про поняття «допит», які види допиту існують, які права має допитувана особа, яке технічне забезпечення застосовується під час допиту та в чому складність проведення допиту. Владислав Іващенко акцентував увагу курсантів на різниці між допитом на місці події та слідчим експериментом. Він також визначив невідкладність проведення допиту з метою встановлення особи, яка вчинила злочин, та виділив основні питання, які слідчий повинен з’ясувати в процесі допиту свідка. Курсанти склали перелік запитань, які потрібно поставити, щоб успішно провести допит, та з’яcували, яку інформацію і за допомогою яких прийомів і засобів потрібно отримати. Вікторія Филипська провела з курсантами рольову гру, в якій учасники виконували конкретні ролі, створювали ситуації та діяли відповідно до своїх ролей. Бінарне заняття має практичну цінність, оскільки сприяє розширенню знань та підвищує зацікавленість до навчання.