Для курсантів факультетів № 2 та № 3 ХНУВС квест із англійської мови організували та провели старша викладачка кафедри іноземних мов Наталія Горбач разом із начальницею відділу соціально-гуманітарної роботи, капітаном поліції Оленою Сашуріною.

У змаганнях взяли участь збірні команди факультетів, а підтримати учасників прийшли заступники деканів Сергій Гіренко та Григорій Джагупов.

Квест складався з двох частин, спрямованих на загальні знання історії, літератури, граматики та визначних постатей Великої Британії та США.

Перемогу здобула команда факультету № 3.

Захід проведено з метою розвитку навичок мовленнєвої діяльності, мовної здогадки та логічного мислення, формування інтересу до вивчення англійської мови та навичок співробітництва у групі.