Викладачка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, докторка філософії Альона Комзюк спільно зі слідчим відділення розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Прилуцького РВП ГУНП у Чернігівській області, лейтенантом поліції Іваном Гужовським провели бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 1 на тему «Адміністративні стягнення та загальні правила їх накладання».

Працівник поліції розповів курсантам про основні і додаткові адміністративні стягнення, роз’яснив правила та порядок обчислення строків накладання адміністративних стягнень.

Наприкінці заняття Іван Гужовський відповів на всі запитання курсантів щодо відшкодування шкоди, заподіяної адміністративним правопорушенням. Усі отримані практичні поради стануть у нагоді у подальшій практичній діяльності в підрозділах Національної поліції України.