Доцентки кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Кирєєва та Дар’я Коробцова провели для студентів курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» бінарне заняття з екологічного права. У заході взяла участь юристка супермаркету Intermarché (м. Ciвре, Франція) Беатріс Моріссет. Вона розповіла про вплив Закону Республіки Франція «Про енергетику та клімат» на земельні та податкові відносини та життя пересічних громадян. Зокрема, йшлося про планування суттєвого зменшення викидів вуглецю шляхом зобов’язання зменшення антропогенного впливу на землю, озеленіння автостоянок, земельних ділянок зі складами, виробничою та житловою забудовою, відмови від атомної енергетики та перехід на повітряну та сонячну енергію до 2050 року.