Начальник сектору реагування патрульної поліції Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області, майор поліції Олександр Хомюк спільно зі старшою викладачкою кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталією Філіпською провели бінарне заняття для курсантів факультету № 2 на тему: «Основи конституційно-правового статусу особи у сучасних державах: загальна характеристика».

Учасники заходу акцентували увагу на ролі поліції у забезпеченні реалізації прав і свобод людини, виконанні обов’язків громадянами України в умовах війни тощо. Олександр Хомюк поділився зі здобувачами освіти власним досвідом практичної діяльності та наголосив на важливості застосування норм Основного Закону під час виконання службових завдань.