Начальник сектору дотримання прав людини Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Віталій Кавкало та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Бортнік провели бінарне заняття із курсантами факультету № 1 з дисципліни «Цивільний процес».

Кавкало розповів курсантам про професійну діяльність та напрями сектору дотримання прав людини. Особливу увагу було приділено дотриманню Європейської конвенції з прав людини та основоположних свобод, якою передбачено право на справедливий суд. Доповідач розповів про впровадження заходів, спрямованих на попередження зловживань затриманими особами своїми процесуальними правами, що безпосередньо повʼязано зі справами, які розглядаються в Європейському суді з прав людини. Обговорювалися також питання підстав та порядку вирішення відповідних справ у частині присудження справедливої сатисфакції.

Наприкінці зустрічі Оксана Бортнік запросила представника практичного підрозділу до участі у наступних заняттях.