З поліцейськими, які проходять навчання на курсах спеціалізації «Служба освітньої безпеки» у Харківському національному університеті внутрішніх справ, зустрілась начальниця управління організації Служби освітньої безпеки Національної поліції України Надія Ситник.

«Ваше завдання полягає у забезпеченні безпечних умов під час навчального процесу. Ви будете координувати пропускний режим, аби жодна стороння особа чи підозрілий предмет не загрожували безпеці дітей, допомагати учням вирішувати будь-які конфлікти мирним шляхом, запобігати правопорушенням, займатися патріотичним вихованням і мотивувати школярів до активної життєвої позиції», – зазначила Надія Ситник.

Майбутні інспектори Служби освітньої безпеки матимуть функціонал, який значно відрізняється від чинної програми шкільних офіцерів поліції. Зокрема, на інспекторів СОБ буде покладено правоохоронну, наставницьку та просвітницьку функції.