Інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності № 3 Шепетівського РУП ГУНП у Хмельницької області Микола Бабій спільно з доцентом кафедри іноземних мов Олегом Гончаруком для здобувачів освіти факультету № 4 провели бінарне заняття за темою «Переслідування злочинців. Робота поліції в умовах війни, зокрема проходження служби у лавах штурмової бригади Національної поліції України «Лють»». Інспектор розповів курсантам про особливості проходження служби у патрульній поліції, підготовку кандидатів на вступ до штурмової бригади, а також зосередив увагу на мотивації та дисципліні. За його словами, воїн – поліцейський – це приклад наслідування для майбутніх правоохоронців, які мають прагнути до майстерності у всьому.