У межах підготовки поліцейських «Служби освітньої безпеки» відбулася зустріч начальниці відділу організації СОБ Департаменту патрульної поліції Іванни Бояківської зі слухачами курсів спеціалізації інституту післядипломної освіти ХНУВС. У заході взяли участь представники Управління патрульної поліції у Полтавській області – начальниця відділу зв'язків з громадськістю Марина Зінюха, інспектор цього ж відділу Руслан Возниця та начальниця відділу зв'язків з громадськістю батальйону патрульної поліції у м. Кременчук Євгенія Кривошапка.

Йшлося про те, що офіцер iз питань безпеки в закладi освiти, окрiм полiцейських навичок, має володiти вмiннями спiлкуватися з дiтьми, розумiти їхню психологiю, зможе запобiгти безпековим ризикам i вчасно розпiзнати, виявити i нейтралiзувати загрозу життю i здоров’ю дiтей, вчителiв i персоналу.

«Вас обрали на посаду поліцейський офіцер Служби освітньої безпеки. Ви маєте бути зразком для учнів, будувати довірливі відносини з усіма учасниками освітнього процесу», – зазначила Іванна Бояківська наприкінці зустрічі.