Доцентка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС Юлія Татаркіна провела бінарні заняття для студентів третього курсу з навчальної дисципліни «Кримінальне право» за темою «Відповідальність за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху та публічного порядку». У проведенні заняття взяли участь старший інспектор та інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області капітани поліції Євген Ведмедеря та Артем Лихоманов.

Працівники поліції поділилися зі студентами особистим досвідом практичної роботи, окреслили завдання патрульної поліції, звернули увагу слухачів на посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, на забезпечення дієвого впливу дорожньої дисципліни, наголосили на дотриманні правил дорожнього руху усіма його учасниками.

Звернули увагу студентів на аспекти відмежування кримінального та дрібного хуліганства, порівняли зазначене правопорушення з іншими діяннями, що супроводжуються порушенням громадського порядку, навели життєві приклади правопорушень із практичного досвіду.