У межах інформаційно-просвітницької роботи доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко провела онлайн-зустріч із старшокласниками загальноосвітньої школи № 20 м. Суми. Вона розповіла про значення поняття «ґендер» у сучасному інформаційному суспільстві на шляху до сталого розвитку та визнання рівності прав і свобод громадян. Представниця філії акцентувала увагу на ґендерно-чутливому підході у будь-яких видах діяльності. Учасники заходу розглянули питання ґендерно-чутливої комунікації та принципи її формування в сучасних умовах.

Під час зустрічі учні також переглянули відеоконтент про ґендерні стереотипи й упередження, необхідність досягнення ґендерної рівності, поваги до оточуючих та недопущення ґендерно-зумовленого насилля.

Знання, здобуті під час заходу, сприятимуть розширенню обізнаності молоді із зазначених питань, ґендерному вихованню молодого покоління на ідеях поваги, рівності та самоусвідомлення.

Сумська філія ХНУВС