Українська Асоціація Європейських студій запустила програму, присвячену антидискримінаційній політиці та політиці рівності у вищій освіті. Перший воркшоп провела помічниця ректора з гендерних питань Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан. Вона розглянула логічну матрицю антидискримінаційної експертизи навчальних матеріалів, яку проводить Україна щодо шкільних підручників та презентувала унікальний досвід розв’язання питань рівності та недискримінації в освіті.

Окремий час було присвячено стереотипам і «прихованому» навчальному плану та їх вплив на повсякденне життя українців. Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидатка соціологічних наук Наталія Бобро презентувала досвід проведення гендерного аудиту в ХНУВС та процедуру розробки Планів гендерної рівності.