Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Віктор Лазарєв у межах проведення профорієнтаційної роботи зустрівся з головою Безлюдівської громади Миколою Кузьміновим та т.в.о. начальника відділу освіти Безлюдівської селищної ради Оленою Мороз.

Під час бесіди представник університету розповів про престиж і значення професій, які можна отримати в Харківському національному університеті внутрішніх справ, повідомив про перспективи працевлаштування випускників поліцейського вишу. Також представники громади із зацікавленістю прослухали інформацію про порядок та умови вступу до університету, про форми навчання й спеціалізації, про роботу підготовчих курсів.

Голова Безлюдівської громади Микола Кузьмінов виявив зацікавленість щодо співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ. У подальшому, за сприянням голови громади, заплановано проведення зустрічей з випускниками п’яти закладів освіти Безлюдівської селищної ради.