Учасник Школи наукового лідерства курсант 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Шкурат пройшов онлайн-тренінг «Асоціація учасницького розвитку громад». Захід був присвячений ораторському мистецтву та публічним виступам. Спікерами виступили: проєктна менеджерка АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад» Ірина Кулик, експертка з молодіжної політики Ірина Стасюк, директорка з організаційного розвитку АОМС «Асоціація учасницького розвитку громад» Анна Ніколенко-Баєва.

Учасники тренінгу розглянули питання образу оратора, а саме: вербальний та невербальний вплив на аудиторію, управління емоційним станом. Також вони ознайомилися з роботою зі страхом, ораторською амнезією, розглянули структуру успішного виступу, логіку та аргументацію, ефективну комунікацію, агресивні запитання, тактику та способи реагування.

Отриману інформацію курсант може ефективно застосовувати в науковій та громадській діяльності під час виступів, а також у щоденній комунікації.