Представники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 ХНУВС взяли участь у вебінарі «Організація освітніх заходів інтерактивного навчання онлайн». Спікеркою заходу виступила доцентка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління Чорноморського національного університету імені Петра Могили Тетяна Акімова.

Під час вебінару викладачі кафедри розширили свої знання щодо можливостей онлайн-навчання, зокрема завдяки використанню інтерактивних дошок (Jamboard, Miro), проведенню вікторин та навчальних тестів (Kahoot, Quizizz), а також дізнались про інструмент, за допомогою якого можна створювати «інтерактивні стіни» найрізноманітніших форм (Padlet).