Учасник Школи наукового лідерства ХНУВС курсант 2 курсу факультету № 1 Іван Котляров під час проходження практики в органах превентивної діяльності м. Краматорськ разом із дільничним офіцером поліції  та учасниками громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» провели профілактичну акцію, спрямовану на боротьбу з розповсюдженням наркотиків.

Щоб обмежити поширення наркотичних речовин через Telegram-канали, учасники акції, використовуючи балончики з фарбою, замальовували адреси електронних посилань на стінах будинків, парканах та зупинках громадського транспорту, що вказують на місця, де можна придбати наркотичні речовини.

Щоб зменшити поширеність наркоманії у місті та ризики, пов'язані з цим, поліція й надалі планує проводити подібні рейди за участі громадськості та курсантів ХНУВС.