Учасник Школи наукового лідерства ХНУВС курсант 2 курсу факультету № 1 Іван Шкурат, як секретар Молодіжної ради при Балаклійській міській раді Харківської області, взяв участь у засіданні постійної профільної комісії з питань масових заходів Молодіжної ради.

Засідання було присвячене обговоренню деталей фотовиставки PROМолодь у місті Балаклія: реєстраційної форми для учасників, визначення дати та часу проведення фотовиставки, переліку потенційних учасників, дедлайну реєстрації та завантаження фото у соціальні мережі для голосування, друку фото та розміщення у малій залі Будинку культури.

Наприкінці заходу відбулася неформальна зустріч із членами Молодіжної ради при Балаклійській міській раді Харківської області.