Учасники Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти 1 курсу факультету № 1 Олександр Курілкін, Олександра Ісаєва, Анастасія Ємельяненко, Єлизавета Чесна, Ярослав Борщ, Володимир Іщенко, Даніїл Артюх, Софія Ярещенко, Альона Мусійко, Євгенія Допірчук взяли участь у лекції «Як розповідання історій стало головним умінням світу» від Юрія Марченка – експерта-редактора «Ukrainian Wow» та «Чорнобиль-подорож».

Під час лекції курсанти відкрили багато нового для себе: поради – як досягти особистого успіху; чому людина, яка вміє розповідати та створювати історії, тексти, вірші вже є успішною; чому так важливо вміти писати та володіти мовою. Вебінар познайомив здобувачів освіти зі світом майбутнього, професіями та сферами діяльності, які стануть затребуваними через їх зв'язок із написанням історій. Творчість, нестандартне мислення стають надзвичайно важливими у сучасному суспільстві. Саме тому у Харківському національному університеті внутрішніх справ приділяється велика увага всебічному розвитку особистості майбутнього правоохоронця, проводяться творчі зустрічі, концерти, виступи творчих колективів, курсанти беруть участь у конкурсах есе, відео, плакатів, адже саме так досягається підготовка поліцейського-лідера, здатного успішно виконувати поставлені завдання в умовах сучасності та майбутнього.