Доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету №1 Василь Корнієнко провів профорієнтаційну зустріч з адміністрацією, педагогічним складом і учнями Ходоровецького ліцею Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Він ознайомив присутніх із факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами вступу, правилами подання документів, особливостями організації освітнього процесу. На зустрічі були присутні школярі 9-11 класів, а також випускник цього ліцею, а зараз курсант першого курсу факультету №1 Денис Кучерик. Він розповів про можливості особистісної реалізації курсантів вишу в науковій, творчій та спортивній діяльності. Представники університету відповіли на запитання вчителів і ліцеїстів, а також продемонстрували відеофільм про умови навчання в ХНУВС. Василь Корнієнко надав адміністрації ліцею профорієнтаційні матеріали про університет для абітурієнтів щодо ознайомлення з напрямами підготовки та спеціальностями, за якими готують фахівців у Харківському поліцейському виші.