Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Ольга Медведєва разом із начальником сектору дотримання прав людини Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області майором поліції Віталієм Кавкалом провели бінарне заняття за темою «Професіоналізм в роботі поліцейського» для курсантів навчальної групи 203 факультету № 1.

Під час практичного заняття було приділено увагу аналізу складових професійної компетентності працівника поліції, окреслено основні шляхи та етапи формування поліцейського як професіонала, схарактеризовано фактори, що сповільнюють професійний розвиток поліцейського або спричиняють його професійні деформації.

Віталій Кавкало презентував основні функціональні напрямки сектору дотримання прав людини як структурного підрозділу Національної поліції, окреслив головні завдання й пріоритети у роботі з працівниками поліції у напрямку дотримання законності й підвищення їх професійних якостей.