Інформаційно-профорієнтаційний захід зі старшокласниками Діловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Рахівського району Закарпатської області провів викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС старший лейтенант поліції Вадим Мальцев. Він розповів учням про умови вступу та переваги навчання у Харківському поліцейському виші. Викладач акцентував увагу на особливостях відомчої освіти, можливостях кар'єрного росту та перспективах служби в Національній поліції України. Вадим Мальцев також розповів про навчання на підготовчих курсах, що діють в університеті, про важливі етапи вступної кампанії, дав поради з підготовки до вступних іспитів.
Завершилася зустріч індивідуальними консультаціями та відповідями на запитання майбутніх абітурієнтів.