Інспектор УПК в Одеській області Руслан Добровольський і старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова провели бінарне заняття «Мовна, мовленнєва та комунікативна компетентності правоохоронця» для курсантів групи 101 факультету № 1.

Наталія Єльнікова наголосила на тому, що успішне формування мовної компетенції (уміння застосовувати українську мову для своєї професійної діяльності) сьогодні є вкрай актуальним у сфері мовної освіти, оскільки сприяє глибшому засвоєнню курсантами професійних дисциплін. Руслан Добровольський зазначив, що заклади вищої освіти мають постійно вдосконалювати підготовку фахівців, які повинні володіти не лише загальнопрофесійними, а й мовними, мовленнєвими, комунікативними та культурологічними компетенціями, необхідними майбутньому спеціалісту як складові соціалізації. Вироблена мовна компетенція майбутніх правників сприятиме формуванню позитивного іміджу співробітника правоохоронних органів та розвитку почуття власної гідності зокрема.