Професор кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Марина Джафарова провела онлайн-зустріч з учнями старших класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області.

Представниця університету також особисто зустрілася із заступницею директора з навчально-виховної роботи Тетяною Коваленко, розповіла про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, роз’яснила правила вступу до університету, ознайомила з роботою підготовчих курсів, надала характеристику напрямів підготовки здобувачів вищої освіти.

Наприкінці зустрічі Марина Джафарова висловила вдячність керівництву навчального закладу за діловий конструктивний діалог та обговорила напрями подальшої співпраці.