Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ольга Кириченко провела зустрічі з майбутніми випускниками Шепетівського навчально-виховного комплексу № 3 у складі «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака» та ліцею з посиленою військово-спортивною підготовкою Хмельницької області.

Під час зустрічі юнаки та дівчата більше дізналися про Харківський національний університет внутрішніх справ, про алгоритм вступу за державним замовленням, особливості виконання комплексної силової вправи, як складової частини іспиту з фізичної підготовленості для абітурієнтів, умови навчання, проживання та дозвілля курсантів. Ольга Кириченко також роз’яснила школярам умови реєстрації на порталі osvita.np.gov.ua.